EddyP
Posts: 2
Joined: Sun May 26, 2013 5:09 pm

Bestanden verdwenen

Wed Feb 12, 2014 10:01 pm

Ik heb XMBC draaien op mijn raspberry Pi. Op een USB stick (Emtec 64 Gb) heb ik 5 seizoenen van Breaking Bad staan. Deze week waren we naar aflevering 5 van seizoen 5 aan het kijken en toen de aflevering afgelopen was, bleken alle afleveringen van seizoen 5 verdwenen te zijn.

Hoe kan dit en kan ik ze nog terughalen?

Dutch_Master
Posts: 362
Joined: Sat Jul 27, 2013 11:36 am

Re: Bestanden verdwenen

Thu Feb 13, 2014 2:51 am

Wat heb je gedaan voor, tijdens en na het kijken van die aflevering? Heeft iemand met de afstandsbediening gespeeld?

Er zijn tools om verloren gegane bestanden terug te vinden, maar dat vereist wel wat Linux kennis. Ik zou iig de USB stick niet meer gebruiken totdat je een oplossing hebt gevonden.

EddyP
Posts: 2
Joined: Sun May 26, 2013 5:09 pm

Re: Bestanden verdwenen

Sat Feb 15, 2014 8:08 pm

Volgens mij heeft niemand met de afstandbediening gespeeld.

Vreemd vind ik wel dat meteen na het afspelen nog een gedeelte van de afleveringen te zien was en later alle afleveringen verdwenen waren.

Hetzelfde probleem ben ik ook al twee keer tegengekomen op de harde schijf van mijn interactieve recorder van Ziggo. Een Cisco 8485DVB HD PVR. Bij dit apparaat zijn deze problemen algemeen bekend.

De Raspberry Pi is op dit moment niet aan een netwerk aangesloten, dus onderlinge beïnvloeding lijkt mij sterk. Een en ander zal niets met elkaar te maken hebben.

Return to “Nederlands”